Pozitivní účinky Panzani

Výživa, základ naší pohody

Potěšit své srdce vynikajícím a jednoduchým vařením je důležité. Avšak spojit vynikající chuť, lákavý vzhled a příjemnou pohodu, to je ještě lepší!
Dnes je prokázáno, že výživa hraje důležitou roli v ochraně našeho zdraví. Samozřejmě že není jedinou zárukou, že budeme v nejlepší formě, ale stále zůstává rozhodujícím faktorem pro naši každodenní pohodu.
Dobrá výživa, to je především dodržování správné rovnováhy! Jednoduchá, zdravá a pestrá strava dodá Vašemu organismu veškerou energii, kterou potřebuje v průběhu celého dne, a pokryje jeho potřebu základních živin (bílkoviny, tuky, cukry).

Těstoviny Panzani, zdravé a chutné jídlo

Jídla z těstovin se dnes ukazují jako jednoduchý a chutný způsob, jak přispívat k rovnováze Vaší výživy. Výrobky Panzani, které jsou připravovány s největší péčí, Vám umožní každý den spojit potěšení a péči o zdraví. Zbavte se tedy svých předsudků a objevte vše, co mohou výrobky Panzani přinést Vašemu organismu!

Mohu jíst těstoviny v každém jídle? ANO!

Specialisté na výživu dnes doporučují jíst obiloviny (polysacharidy) v každém jídle, podle Vaší chuti. Těstoviny Panzani jsou vyrobené ze 100% semoliny. Skládají se z uhlovodíků, a jsou tak tím pravým zdrojem energie, kterou Vaše tělo potřebuje po celý den.

Přibírá se po těstovinách na váze? NIKOLIV!

Na rozdíl od celkem rozšířené představy se po těstovinách netloustne za podmínky, že jsou vyrobeny pouze z tvrdé pšenice. Naopak, jsou vhodnou odpovědí na potíže s nadváhou. Těstoviny ve skutečnosti neobsahují téměř žádný tuk.

Jsou těstoviny pro správnou výživu učiněný poklad? ANO!

Těstoviny Panzani obsahují minerály jako hořčík a fosfor, které přispívají ke zdravému metabolismu.

Omáčky Panzani, lahodný dotyk přírody

Omáčky Panzani Vám nabízí široký výběr receptů, které zaručují zdravou a pestrou stravu. Ve spojení s těstovinami se plně účastní tvoření rovnováhy ve Vaší výživě.

Jsou omáčky k těstovinám velmi kalorické? NIKOLIV!

Na rozdíl od toho, co se říká, jsou rajčatové omáčky Panzani chudé na tuky (méně než 3 % na 100 g). Jsou tedy ideální k jakýmkoliv těstovinám a zároveň s nimi připravíte pestrá a vyvážená jídla. Navíc Vám přinesou základní živiny, které Vaše tělo potřebuje!

Je v omáčkách Panzani mnoho přídatných látek? NIKOLIV!

Všechny rajčatové omáčky Panzani jsou bez umělých barviv* a konzervačních látek! Svým složením z různých druhů zeleniny umožní zvýšit Vaší konzumaci zeleniny a dodají Vašemu tělu živiny, které potřebuje. S nimi je tak správné udělat si radost!
* V souladu s předpisy.

Je rajče potravina chránící náš organismus? ANO!

Rajčata jsou nejen chutná, obsahují také živiny nezbytné pro fungování našeho těla. Dodávají tělu lykopin, látku, u které byly prokázány aktivní antioxidační účinky.


– V kontextu rozmanité a vyrovnané výživy a zdravého životního stylu –